Berfu TOPCU
Fizyoterapist – Kadın ve Çocuk Sağlığı Terapisti

BERFU TOPCU

1993 yılında Ankara’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Ankara’da tamamladım. 2007 yılında Lisans eğitimimi İstanbul Bilim Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde tamamladım. Daha sonra Başkent Üniversitesinden ‘ Doğum Koçluğu – Doula ’ eğitimi aldım. Herkes İçin Spor Federasyonundan 2.Kademe Wellnes Antrenörlük kursunu başarıyla tamamladım. Çocuk ortopedi alanında çok fazla çocuk ile çalıştım ve çalışmaya devam etmekteyim. 2020 yılında hayalini kurduğum ‘ Fizyoyaşam Sağlıklı Yaşam Merkezi’ ni açtım. Merkezimizde alanında uzman ekibimize ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizleri de bu özel Fizyoyaşam ailesi ile tanışmaya bekliyoruz.
Gizem YAĞIMLI
Fizyoterapist – Skolyoz Terapisti

GİZEM YAĞIMLI

1998 yılında Ankara’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Ankara’da tamamladım. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamladım. 2 yıldır Fizyoyaşam’da çalışmaktayım. Kuru İğneleme, Kupa Terapisi, Kinezyolojik Bantlama ve Klinik Pilates alanında kurslar aldım. Ayrıca 3 Boyutlu Skolyoz kursuna ( Schroth Egzersizleri ) katıldım. Ve bu alanda çok fazla danışan ile çalışma imkanım oldu. Fizyoyaşam’da hala bu alanda danışan almaya devam etmekteyim. Fizyoyaşam Sağlıklı Yaşam merkezinde kişi odaklı, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet vermekteyiz. Sizleri de merkezimize bekler, sağlıklı günler dilerim.
Gamze GENÇ
Fizyoterapist – Lenfödem Terapisti – Reformer Pilates Antrenörü

GAMZE GENÇ AKGÜMÜŞ

1994 yılında Ankara’da doğdum. Üniversite hayatıma kadar babamın mesleği dolayısıyla birçok şehirde öğrenim gördüm. 2017 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun oldum. 2017 yılında Földischule tarafından düzenlenen Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapi kursuna katıldım ve klinikte lenfödem rahatsızlığı yaşayan birçok hasta alıp bu konuda kendimi geliştirdim ve hala bu hastalarla ilgilenmeye devam etmekteyim. 2020 yılında ise Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlen Reformer Pilates eğitimini başarı ile tamamladım. 4 yıldır Fizyoyaşam ailesinde çalışmaktayım. Sizleri de güçlü ve sağlam kadromuzla Fizyoyaşam’a bekliyoruz. Sağlıklı günler dilerim.
Alper Samet TOPCU
Fizyoterapist – Manuel Terapist – Personal Tranier

ALPER SAMED TOPCU

1998 yılında Ankara’da doğdum. Eğitim öğretim hayatımı Ankara’da tamamladım. Yüksek İhtisas Üniversitesinde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Beşiktaş Spor Klübünün Basketbol A takımında yaz stajı yaparak sporcu sağlığı konusunda tecrübe kazandım. Aynı zamanda Türkiye Basketbol Federasyonun lisanslı basketbol hakemiyim. Manuel Terapi, Kinezyolojik Bantlama ve Graston Tekniği kurslarına giderek kendimi geliştirme imkanı buldum.Fizyoyaşam Sağlıklı Yaşam Merkezinde 2 yıldır çalışmaktayım. Hasta odaklı ve bütüncül tedavilerimiz için sizleri de bekliyoruz. Sağlıklı günler dilerim.
Beyza Meryem BOLAT
Diyetisyen

BEYZA MERYEM BOLAT

1999 tarihinde Ankara’da doğdum. 2021 yılında Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans programından mezun oldum. Motivasyonu yüksek, insan sağlığını ön planda tutan, sonuç odaklı bir diyetisyenim. Kilo verme, kilo alma, hastalıklarda, gebe ve çocuklarda, sporcularda beslenme gibi alanlarda hizmet vermekteyim. 2 yıldan fazla süredir Fizyoyaşam’da yüz yüze ve online olarak danışanlarıma sağlıklı beslenme konusundaki tecrübelerimi aktarıyorum. Sizler de sağlıklı beslenmek ve yaşam stilinizi iyileştirmek istiyorsanız Fizyoyaşam Sağlıklı Yaşam Merkezine bekleriz. Sağlıklı günler dilerim.
Zeynep Aybike KASAL
Fizyoterapist – Reformer Pilates Antrenörü

ZEYNEP AYBİKE KASAL

1999 yılında Bursa’da doğdum. Lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Üniversite okurken Başkent Üniversitesi hastanelerinde, yurt dışında Milano ve Bükreş de Nöroloji ve Ortopedi başta olmak üzere çeşitli alanlarda stajlarımı tamamladım. Kinezyo Bantlama ,Graston Tekniği ve Kuru İğneleme Tekniklerinde uzmanlaştım. Reformer Pilates eğitimi aldım. Ve bu alanda yoğun şekilde çalışmaya başladım.Klinik pilates ile ilgileniyorum. 1 yıldır Fizyoyaşamda çalışmaktayım. Uzman ekibimizle bütüncül işlemler yaptığımız merkezimize gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.
Sibel CAN ÖZER
Fizyoterapist – Klinik Pilates Eğitmeni

SİBEL CAN ÖZER

2000 yılında Ankara’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Ankara’da tamamladım. Lisans eğitimimi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde okudum. Mezun olduktan sonra ortopedi ve nöroloji alanında çok fazla hastayla çalışma imkanım oldu. Kinezyolojik Bantlama, Graston Tekniği ve egzersiz alanında kendimi geliştirebileceğim kurslara katıldım. Klinik Pilates eğitimi aldım.1 yıldır Fizyoyaşam Sağlık Yaşam Merkezinde çalışmaktayım. Ağrısız ve kaliteli bir yaşam için sizleri merkezimize bekliyoruz. Sağlıklı günler dilerim.