Kadromuz

Berfu TOPCU

Fizyoterapist

7 Nisan 1993 tarihinde Ankara’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da okudum. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans eğitimimi İstanbul Bilim Üniversitesinde 2017 yılında tamamladım. Öğretim hayatım boyunca gönüllü ve mecburi stajlarımı alanında en iyi kurumlarda yaptım. İstanbul’da uzun bir staj dönemi boyunca Grup Florence Nightingale hastanelerinde kendimi çoğu alanda geliştirme imkanı buldum. Başkent Üniversitesi’nden Doğum Koçluğu eğitimi aldım. Gebe eğitimlerine başladım. Daha sonra Herkes İçin Spor federasyonundan Welles antrenörlüğü eğitimi aldım.3 yıl boyunca Ankara da bir tıp merkezinde sorumlu fizyoterapist olarak çalıştım, çalışmaya devam ederken de hayalini kurduğum Fizyoyaşam Sağlıklı Yaşam Merkezini açtım.

Sağlıklı günler dilerim.

Gamze GENÇ

Fizyoterapist

1994 yılında Ankara’da dünyaya geldim. Üniversite hayatıma kadar babamın mesleği dolayısıyla birçok şehirde öğrenim gördüm.2017 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun oldum.Meslek dört yılda tamamlanmıyordu aksine yeni başlıyordu benim için. Kendimi bazı konularda geliştirmek üzere 2017 yılında Földischule tarafından düzenlenen Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapi kursuna katıldım ve klinikte lenfödem rahatsızlığı yaşayan birçok hasta alıp bu konuda kendimi geliştirdim.2020 yılında ise Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlen Pilates eğitimini başarı ile tamamladım.Halen de eğitimlerime devam ediyorum çünkü bilgi tek günlük değildir, sürekli gelişir. Hastalarımın problemleriyle daha yakından ilgilenebilmek icin bu gelişimi yakından takip etmem gerektiğini düşünüyorum.

Ülkemizde ortopedik problemlerin  görülme sıklığına baktığımızda bir fizyoterapist olarak öncelikle bu problemlerin oluşmaması için insanlara egzersiz yapma bilinci kazandırıp koruyucu yaklaşım sergilemek; ortopedik problem görülen kişilerde ise kişiyle iletişim halinde sosyal, psikolojik ve fiziksel detaylara bütüncül bir yaklaşımla çözüm odaklı bir şekilde Fizyoyaşam bünyesinde çalışmaktayım.

Canan ORUÇ

Bilinçaltı Terapisti

28 Temmuz 1972 tarihinde Tokat doğumluyum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden Onur öğrencisi olarak mezun oldum. Sonrasında Theta healing eğitimi aldım. Bu eğitim Basic DNA ile Advanced DNA olarak iki kısımdan oluşmakta ve ikisini de tamamlamış bulunmaktayım. Theta Healing fiziksel, ruhsal ve duygusal dinginlik felsefesi olarak tanımlanır. Bunu psiko-enerjik bir teknik veya bütünsel bir uygulama olarak düşünebilirsiniz. Theta Healing sayesinde bedensel ve ruhsal sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Sizlere de bu deneyimi yaşatmak için Fizyoyaşama bekliyorum.

Canlı Destek
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, Fizik Tedavi ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bize buradan da ulaşabilirsiniz - Ankara Fizyo Yaşam