Bölgesel Zayıflama ve Şekillenme

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama sadece kişinin belli bölgelerinde bulunan yağların yakımının yapılmasıdır. Bu genellikle basen bölgesi, bel ve bel çevresi, kollar ve popo kısmı olmaktadır. Kişiler uzun zamandır veremediği fazlalıklarını bu yöntemler ile yok ediyor ve inatçı olan o yağlardan da kurtulmuş oluyorlar. Bölgesel zayıflama için kullanılan birçok farklı yöntem vardır. Bu hasta ile fizyoterapist arasında karar verilen bir görüşme sonrası ortaya çıkar ve işlem başlatılır. Bölgesel zayıflama asla tam anlamı ile zayıflama aracı değildir. Yani size birden 30 kilo yada daha fazlasını verdirmez. Sizler inatçı olan yağlarınızdan kurtulmanız için destek alır ve daha fit bir görüntüye kavuşmayı başarmış olursunuz.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

Bölgesel zayıflama için öncelikli olarak size en uygun yöntem belirlenir. Bu bazen vücuttaki yağları ısıtarak olduğu gibi bazen de soğutarak da yapılabilir. Sizler de kendinize en uygun olanı seçecek ve bazen tek seanslık ya da birden fazla seanslar ile yapılan uygulamalar için ilk adımları atmış olacaksınız.

Bölgesel Zayıflama Süreçleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama süreçleri, sizlerin ne durumda olduğunuz ile orantılıdır. Yağ yakımın da kullanılacak olan son teknolojiler bunu belirleyecektir. Bazı uygulamalar tek seans ile yapılırken, bazı uygulamalarda da 4 ya da daha fazla seans çalışması gerektirebilir. Genellikle çok memnun kalınan uygulamalar ile alınan sonuç, herkesi bu yönde kamçılıyor ve çok daha rahat edecekleri bir fiziğe sahip olmalarını imkânlı hale getiriyor.

Bölgesel Zayıflama Yan Etkileri Nelerdir?

Uzman fizyoterapistler tarafından belirlenen aralıklar ve seanslarla uygulamaya devam ettiğiniz için herhangi bir sorun veya yan etkiyle karşı karşıya kalmanız neredeyse mümkün değildir.

[heading text=”Ultraslim” tag=”h2″]
[heading text=”G5″ tag=”h2″]
[heading text=”Poposhape” tag=”h2″]

Leave A Comment

X