Theta Healing Nedir ve Ne İşe Yarar?

Theta şifa, inanç sistemleri, bastırılmış duygular, korkular, travmalar ve genetik kusurlar gibi kişinin doğal işleyişindeki tıkanmaların nedenlerini tanımlar. Bu tıkanmalar, sonsuz ruhsal enerjinin akışını sınırlayarak etkiler. Terapi, kişinin bu blokları veya engelleri aramasına ve en yüksek kaynağa bağlanarak dört seviyenin tümünde bilinçaltı temel inançları ve blokları; çekirdek, genetik, geçmiş yaşam ve ruhun salıvermesini sağlar.

Meditasyon tekniği olarak kabul edilen Theta şifa, 1995 yılında Vianna Stibal tarafından oluşturuldu. Vianna, geleneksel tıbbi tedavinin başarısız olduğu kendi sağlığına dönüş yolculuğu sırasında kullandı. Manevi bir bağlantı yakaladı ve Tanrı’ya yaklaşırken zihnini, bedenini ve ruhunu da geliştirdi. Bu terapi tüm inançlara ve dinlere hitap etmektedir.

İnandığımız şeyi değiştirdiğimizde, nasıl hissettiğimizi değiştiririz, bu da farklı seçimler yapmaya ve yeni eylemler gerçekleştirmeye götürür. Theta Healing, sınırlayıcı inançları ve duyguları güçlendirici olanlara dönüştürmek için bilinçaltına erişerek çalışır. Bilinçaltınıza erişim sağlayan bir meditasyon tekniğidir. Deneyimli uygulayıcılar, vücudunuzu tarayarak ve bir tür uygulamalı kinesiyoloji olan kas testi yaparak bilinçaltınızda tutulan sınırlayıcı inançları belirlemek için eğitilir. Bu kısıtlayıcı düşünceler daha sonra güçlendirici ve destekleyici inançlarla yeniden programlanır. İnançlarınız değiştiğinde, düşünceleriniz, duygularınız ve eylemleriniz değişir.

Leave A Comment

X